Taekwondo, Bisiklet, Fitness ve Bilardo branşlarında ulusal ve uluslararası şampiyonalarda yarışan Duru Bulgur Performans Spor Kulübü, 2021 yılına büyük başarılarla veda ediyor.

Kurulduğu 2003 yılından bu yana yarıştığı tüm branşlarda dikkat çekici başarılara imza atan “Duru Bulgur Performans Spor Kulübü”, 2021 yılına tarihi zaferlerle veda etmeye hazırlanıyor. Taekwondo, Bisiklet, Fitness ve Bilardo branşlarında faal 261 sporcuyla temsil edilen Duru Bulgur Performans Spor Kulübü bu yıl ulusal ve uluslararası şampiyonlarda önemli dereceler elde etti. Lisanslı 1152 sporcuyu aynı çatı altında buluşturan Duru Bulgur Performans Spor Kulübü, özellikle Taekwondo’da büyük bir atılım gerçekleştirdi. Taekwondo’da faal 250 sporcunun ter döktüğü Duru Bulgur Performans Spor Kulübü, 2021 yılında Türkiye’de düzenlenen şampiyonalarda 1 altın, 1 gümüş madalya; Avrupa’da düzenlenen şampiyonalarda ise 2 gümüş madalya kazandı. Bisiklet maratonlarında faal 6 sporcuyla temsil edilen kulüp, 2021’deki müsabakalarda “Türkiye Birinciliği” elde etti. 2021’de 4 faal sporcunun yarıştığı Fitness’da Türkiye üçüncülüğü, faal 1 sporcunun yarıştığı Bilardo’da ise Türkiye Birinciliği ile büyük bir gurur yaşayan Duru Bulgur Performans Spor Kulübü, 2021 yılına damga vurdu.        

2021 yılında en az 300 sporcu daha yetiştirecek

Türkiye’de profesyonel spora destekleriyle büyük takdir kazanan Duru Bulgur Performans Spor Kulübü, yeni nesillerin de sporla iç içe yetişmesi adına önemli bir sosyal sorumluluk üstleniyor. 2022 yılında düzenlenecek şampiyonalara iddialı şekilde hazırlanan Duru Bulgur Performans Spor Kulübü; Taekwondo Minikler kategorisinde Türkiye şampiyonluğu, Bisiklet Yıldızlar kategorisinde ise Türkiye, Avrupa ve Dünya şampiyonalarında yeni başarılara gözünü dikti. Duru Bulgur Performans Spor Kulübü, 2021 yılında en az 300 sporcuyu da Türk sporuna kazandırmayı hedefliyor. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.